Ўзбекистон Республикаси Мустақиллигининг 35 йиллиги муносабати билан Рақобат сиёсати ва истеъмолчилар ҳуқуқлари тадқиқотлари марказининг бир гуруҳ ходимлари кўп йиллик самарали меҳнати, касбий фидойилиги ва Марказ фаолиятини ривожлантиришга қўшган муносиб ҳиссаси учун тақдирланди.
Улар "Мустақилликнинг 35 йиллиги" кўкрак нишони ҳамда Қўмита раисининг Фахрий ёрлиғи ва эсдалик совғалари билан тақдирланди.
Тақдирланган ходимларни ушбу эътироф билан самимий муборакбод этамиз ва келгуси фаолиятларида янги муваффақиятлар тилаймиз!

Признание и внимание
В связи с 35-летием независимости Республики Узбекистан группа сотрудников Центра исследований конкурентной политики и прав потребителей была награждена за многолетний плодотворный труд, профессиональную преданность и достойный вклад в развитие деятельности Центра.
Они были награждены нагрудным знаком «35 лет независимости», а также Почётной грамотой Председателя Комитета и памятными подарками.
Искренне поздравляем награждённых сотрудников с этим признанием и желаем им новых успехов и достижений в дальнейшей профессиональной деятельности!