Ўзбекистон Республикаси Мустақиллигининг 35 йиллиги муносабати билан Рақобат сиёсати ва истеъмолчилар ҳуқуқлари тадқиқотлари марказининг бир гуруҳ ходимлари кўп йиллик самарали меҳнати, касбий фидойилиги ва Марказ фаолиятини ривожлантиришга қўшган муносиб ҳиссаси учун тақдирланди.
Улар "Мустақилликнинг 35 йиллиги" кўкрак нишони ҳамда Қўмита раисининг Фахрий ёрлиғи ва эсдалик совғалари билан тақдирланди.
Тақдирланган ходимларни ушбу эътироф билан самимий муборакбод этамиз ва келгуси фаолиятларида янги муваффақиятлар тилаймиз!

Recognition and appreciation
On the occasion of the 35th anniversary of the independence of the Republic of Uzbekistan, a group of employees of the Competition Policy and Consumer Rights Research Center were recognized for their many years of dedicated and productive service, professional commitment, and valuable contribution to the development of the Center’s activities.
They were awarded the “35 Years of Independence” commemorative badge, as well as a Certificate of Honor from the Chairperson of the Committee and commemorative gifts.
We sincerely congratulate the recognized employees on this well-deserved appreciation and wish them continued success and new achievements in their future professional activities!